شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات وب سایت «نشر نویسه پارسی»

ورود کاربران به وب‏‌سایت «نشر نویسه پارسی»هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط «نشر نویسه پارسی»به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات «نشر نویسه پارسی»است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین «نشر نویسه پارسی»از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های «نشر نویسه پارسی»منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های «نشر نویسه پارسی»تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت اینترنتی «نشر نویسه پارسی»اقدام کند.